1942'den bu yana... Kağıda hayat veriyor   
  anasayfa |  şirketler |  yayıncılık |  iletişim |  english
kendimatbaam.com
 
"Artık herkesin kendi matbaası"
var sloganıyla yola çıkan Kendimatbaam, 1942 yılında kurulan Uniprint'in online satış mağazası olarak Jon Joseph Topçuoğlu, Saime Ela Topçuoğlu, Dilara Apa ve Ercan Apa tarafından kurulmuştur. Türkiye'nin dört bir yanına hizmet veren online matbaa girişimi kendimatbaam, internet tabanlı işleyişi yardımıyla müşterilerinin ihtiyaçlarına pratik ve hızlı biçimde yanıt vermeyi hedefliyor.

Ağırlıklı olarak kobilere hizmet veren kendimatbaam , tüm baskı işlemlerini internet üzerinden çözmek isteyen ve kişisel baskı ihtiyacı olan her bireyin online baskı işlerini kolaylaştıran bir matbaacılık sistemi ile çalışıyor.

El ilanı, katalog, magnet, kartvizit, amerikan servis, kitap ayracı ve çok daha fazlasını içeren geniş bir ürün yelpazesine sahip kendimatbaam, uygun fiyatlarda ve yüksek kalite standartlarında hizmet veriyor.

Kaliteli malzemeler, ürün çeşitliliği, uygun fiyatlar ve ertesi gün teslim avantajı sunan kendimatbaam.com, müşterilerinin yaratıcı taraflarını özgür bırakmalarına da imkan sağlıyor. Müşterilerin "Kendin Tasarla" bölümü sayesinde kişileştirilmiş ürünler de bastırabileceklerini vurgulayan kendimatbaam , müşteri memnuniyetini merkezine koyan bir matbaacılık hizmeti sunuyor.